TRAKO 2023

Data publikacji: 18/09/2023

Kolejnictwo i pociągi to Twoja pasja?
Uwielbiasz zapach podkładów kolejowych i sygnał dźwiękowy zbliżającego się pociągu?
Słowo MIKOL nie jest Tobie obce? ;>
Szukamy właśnie Ciebie!

Po raz pierwszy w historii poszukujemy wolontariuszy na Targi TRAKO w Gdańsku w dniach 18-22 września 2023.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. Impreza odbywa się na terenie MTG AMBEREXPO.

Targi TRAKO dedykowane są gościom branżowym. Wstęp na targi możliwy jest wyłącznie po dokonaniu rejestracji oraz opłaceniu wejściówki. Oznacza to, że jako wolontariusz będziesz mieć możliwość uczestniczenia w targach przez cały czas. Publiczność będzie zaproszona na Dzień Otwarty jedynie w dniu 22.09.2023.

Szczegóły wydarzenia oraz program: https://trakoexpo.com/

Sprawdź jak wyglądała poprzednia edycja: https://www.youtube.com/watch?v=-_KtDinqDhs

Opis zadania dla wolontariusza

Do Twoich zadań należeć będzie:
- zarządzanie ruchem pieszym podczas targów na terenach zewnętrznych MTG
AMBEREXPO
- zarządzanie ruchem pojazdów przed terenem targów w zakresie komunikacji parkingowej
- wsparcie wolontariuszy podczas Akcji Charytatywnej TRAKO DZIECIOM
– wsparcie i opieka dla ,,maskotek’’ prowadzących działania zachęcające do zakupu nagrodzonych prac i kierujące na specjalne stoisko Akcji
- wsparcie wolontariuszy dla uczestników IV Dnia Edukacji i Kariery TRAKO2023 oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w ceremonii rozdania nagród Akcji TRAKO2023 (wyłącznie w dn. 22 września)

Oferujemy

Organizator zapewnia:
- zaproszenia na dzień otwarty,
- vouchery na jedzenie
- napoje
- pamiątkowe gadżety
- otrzymasz również ubezpieczenie oraz darmowe przejazdy komunikacją w Gdańsku

Dodatkowe informacje/wymagania

Jeżeli:
- pasjonujesz się kolejnictwem i chcesz wziąć udział w największej tego typu wydarzeniu w Polsce
- znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
- jesteś dostępny/a w wybrane dni 18-22 września w godzinach 07:30 – 20:00 (mile widziana
dostępność przez cały czas wydarzenia). Przewidujemy podział dyżurów na dwie zmiany.
​- umiesz pracować z ludźmi
- nie boisz się wyzwań i jesteś elastyczny/-a

Zgłoś się poprzez FORMULARZ: https://forms.gle/Wy6DLhYBupHuRKrv5

Na zgłoszenia czekamy do 12 września.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Godziny działania :

18.09 -7:30 (zbiórka przy recepcji AMBEREXPO) – 20:00

19.09-21.09. 07:30 – 18:00

22.09 07:30-16:30

Na wszelkie pytania dotyczące tej oferty odpowie Szymon Knitter: 792665878
wymagania wiekowe: od 18 do 99 lat
18.09.2023 - 22.09.2023
Żaglowa 11 (Letnica)
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy