Spacer z psami z Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi

Data publikacji: 19/06/2023

 Pieski spędzające cały dzień na kanapie się nudzą

Dlatego poszukujemy wolontariuszy, do spacerów z dużymi psami, które mieszkają w Leźnie i są pod opieką naszej Fundacji.
Staramy się zapewnić im codzienne przygody i harce, lecz potrzebujemy do tego waszej pomocy

Szukamy  osób piesolubnych, które zechcą towarzyszyć naszym podopiecznym w trakcie spaceru choć jeden dzień w tygodniu

Opis zadania dla wolontariusza

Poszukujemy wolontariuszy do "wyspacerowania" naszych psich podopiecznych.

Dima, Atos i Zula to psy przyzwyczajone do spacerów z wolontariuszami, każde z nich jest wyjątkowe i każde potrzebuje człowieka dla siebie.
Możesz wybrać intensywność spacerów poprzez dobranie sobie odpowiedniego towarzysza.

Dima- to koń pociągowy, lubi intensywne spacery na długich trasach.

Zula - radzi sobie świetnie na długich dystansach przy nieco wolniejszym tempie,

natomiast Atos z racji wieku i problemów ze stawami wybiera krótkie dystanse i przerwy na głaskanie.

Oferujemy

Oferujemy wspaniale spędzony czas w towarzystwie naszych podopiecznych, dużo ruchu, uśmiechu i spalonych kalorii.

Nasze psiaki są cudowne i z całą pewnością odwdzięczą się za każdy spacer merdającym ogonkiem.

Dodatkowe informacje/wymagania

Mile widziani uczniowie pod opieką osoby dorosłej (np rodzica ) 🙂

długoterminowa
Leźno (- poza Gdańskiem -)
Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy