Trójmiejskie Dni Równości

Data publikacji: 26/05/2022

Zostań wolontariuszem/ką podczas Trójmiejskich Dni Równości organizowanych przez Stowarzyszenie na rzecz osób LGBT Tolerado.
W dniach 17-28.05.2022 odbędą się Trójmiejskie Dni Równości zakończone Trójmiejskim Marszem Równości.  W tym roku to już VII edycja i właśnie do tej aktywności już po raz kolejny poszukujemy wolontariuszy/ki z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Stowarzyszenie Tolerado działa na rzecz osób nieheteronormatywnych i transpłciowych na terenie pomorza. Prowadzi grupy rozwojowe, kampanie społeczne, warsztaty edukacyjne, reaguje w sytuacjach jawnej dyskryminacji.

Opis zadania dla wolontariusza

Podczas marszu:

  • koordynowanie tłumu,
  • trzymanie sektorówki (dużej flagi),
  • przystrojenie platformy,
  • rozdawanie gadżetów,
  • prace organizacyjno-porządkowe przed, w trakcie i po marszu.

Oferujemy

  • Miłą atmosferę 🙂
  • Wyżywienie w dniu marszu,
  • Szkolenie z pierwszej pomocy,
  • Zaświadczenie o odbytym wolontariacie oraz na życzenie referencje od organizatora,
  • Identyfikator wolontariusza,
  • Koszulkę wolontariusza,
  • Bezpłatne przejazdy ZTM w dniach 27-29.05.2022 r.

Dodatkowe informacje/wymagania

  • 28 maja 2022 - pomoc przy organizacji marszu, koordynacja marszu równości

Poniżej link do zapisów :

wymagania wiekowe: od 15 lat
28.05.2022 - 28.05.2022
Gdańsk (Śródmieście)
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku

Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy