EKO- zapaleńcy do prowadzenia warsztatów ekologicznych!

Data publikacji: 21/11/2022

W świadomy sposób interesujesz się zdrowym stylem życia, ekologią i ochroną środowiska? Wiesz co dajesz planecie stosując zasadę "ZERO WASTE", chcesz edukować innych na temat ekologii  i zgadzasz siez z fizykie matmosfery -profesorem Malinowskim, że "Można panikować"? Hej! Potrzebujemy Cię! 🙂

Poszukujemy Wolontariuszy- zapaleńców, którzy byliby w stanie poprowadzić warsztaty ekologiczne, zero waste, upcycling, itd.,! Jesteś chętna/ chętny zgłoś!

Opis zadania dla wolontariusza

- prowadzenie warsztatów edukacyjnych

Oferujemy

- zdobycie doświadczenie

- zaświadczenie o wolontariacie

Dodatkowe informacje/wymagania

wymagania wiekowe: od 18 lat
długoterminowa
Pl Solidarności (Śródmieście)
Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych

Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy