Wolontariusz do prac biurowych

Data publikacji: 02/06/2022

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa w Gdańsku blisko 40 lat. Większość naszych
aktywności jest wykonywana w ramach wolontariatu. Praca znajdzie się dla każdego,
bez względu na wiek i kwalifikacje. Nad całością czuwają osoby zatrudnione w naszym
biurze. Najwięcej zadań wiąże się z obsługą administracyjną programu Adopcja Serca i
jego promocją. Adopcja Serca (adopcja na odległość) oznacza moralne zobowiązanie
ofiarodawcy do niesienia pomocy konkretnemu, znanemu z nazwiska i imienia
podopiecznemu.
Więcej o działalności Maitri: https://www.maitri.pl/

Opis zadania dla wolontariusza

 wykonywanie bieżących prac biurowych w kancelarii;
 utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu korespondencji fizycznej w formie
papierowej i w systemie elektronicznym;
 obsługiwanie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej;
 prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej;
 nadzorowanie, gromadzenie i porządkowanie korespondencji oraz jej odpowiednia

Oferujemy

• udział w tworzeniu projektów ważnych społecznie;
• zdobycie doświadczenia zawodowego;
• wystawienie referencji lub zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w
wolontariacie.

wymagania wiekowe: od 18 lat
długoterminowa
ul. ks. Józefa Zator Przytockiego 3 (Wrzeszcz Górny)
Tylko zalogowani wolontariusze mogą aplikować na oferty.
Projekt i wykonanie: Mehowmy