Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X
I FORUM WOLONTARIATU

 

W imieniu Narodowego Instytutu Wolności - Narodowego Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego - zapraszamy na I Forum Wolontariatu.

 

 

I Forum Wolontariatu w Warszawie to wydarzenie ogólnopolskie
integrujące środowisko wolontariackie zainteresowane wolontariatem długoterminowym. 
Jeśli bliska jest Ci ta tematyka – zapraszamy! 

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

W dn. 24-25 X w Warszawie odbędzie się dwudniowe ogólnopolskie Forum z udziałem regionalnych partnerów Korpusu Solidarności z 15 województw oraz organizacji pozarządowych i instytucji, które współpracują z wolontariuszami długoterminowymi lub planują taką współpracę.

Podczas Forum odbędzie się ogólnopolska inauguracja Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego.

Pierwszy dzień Forum poświęcony zostanie przede wszystkim przedstawieniu istoty działań Programu Korpus Solidarności. Ponadto uczestnicy spotkania wezmą udział w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach i instytucjach, współpracujących na stałe z wolontariuszami. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń i praktyk, podzielenia się wiedzą i pomysłami w zakresie wolontariatu długoterminowego.   

Podczas drugiego dnia Forum odbędą się spotkania i warsztaty, mające na celu przede wszystkim rozwój organizacji i instytucji, profesjonalizację ich działań i doskonalenie form współpracy z wolontariuszami długoterminowymi.

 

Ważne informacje dla zainteresowanych:

  Termin:

24.10.2019 - 25.10.2019

  Lokalizacja:

Warszawa
52.2296756
21.012228700000037