Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X
Komunikat dot. zbiórki WOŚP podczas uroczystości pogrzebowych

Zgodnie z wolą Rodziny ś.p. Pana Prezydenta, za zgodą Fundacji WOŚP, podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z której całkowity dochód Fundacja WOŚP przekaże na cele Hospicjum Ks. Dutkiewicza.

Zbiórka organizowana jest przez Sztab 4087 przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku za zgodą Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i według wytycznych Fundacji. 

W zbiórce udział może wziąć max. 40 wolontariuszy, przy czym:

Zgłoszenia należy dokonywać za pomocą formularza googlowego:
zgłoszenia

Z uwagi na ograniczenia czasowe i wymogi formalno-prawne (zw. m.in. z przygotowaniem zbiórki oraz kwestiami formalnymi), prosimy, aby zgłoszenia dokonywane były WYŁĄCZNIE PRZEZ OSOBY, KTÓRE SĄ DO   DYSPOZYCJI SZTABU W PIĄTEK I W SOBOTĘ i spełniają wszelkie podane wyżej wymogi.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które zostaną zakwalifikowane do wolontariatu podczas sobotniej zbiórki. Po wyczerpaniu limitu miejsc wystosujemy komunikat – prosimy, aby po jego publikacji nie przesyłać dodatkowych zapytań o możliwość zaangażowania się w zbiórkę.

Szczegóły dot. zbiórki przekażemy bezpośrednio zrekrutowanym wolontariuszom.

  Termin:

19.01.2019 - 19.01.2019

  Lokalizacja:

Plac Solidarności 1, Gdańsk
54.361313
18.649740000000065