Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Akceptuję X

długoterminowa

Edukacja i wychowanie Pomoc społeczna Pomożesz Martynie (14 lat) podciągnąć się w matematyce i angielskim?

Martynka ma 14 lat. Mieszka z mamą i 2 rodzeństwa (brat 18 lat, siostra 10 lat), tata pracuje za granicą, w domu przebywa jedynie kilka dni w miesiącu. Martyna jest bardzo miłą, spokojną i kontaktową dziewczynką, chodzi do 7 klasy SP.

Dziecko ma problemy z przyswajaniem materiału szkolnego z matematyki oraz języka angielskiego. Mama stara się pomóc córce, lecz przyznaje, że nie jest w stanie tłumaczyć materiału szkolnego na tyle, aby córka zrozumiała. Martyna bardzo prosi o pomoc w nauce bo chce, by przestano już mówić o niej, że jest tą najgorszą i że chyba z niej to już nic nie będzie... A rodzice? - no czasem tak jest, że w życiu się nie układa i choć rodzice robią co mogą, to sami mają wiele problemów, które nie jest łatwo rozwiązać. Ale mama bardzo będzie wspierać Martynkę, by ta nie poddawała się i poprawiła wreszcie oceny szkolne z pomocą wolontariusza.

Opis zadania dla wolontariusza

Martyna potrzebuje wsparcia w zakresie przerabiania aktualnego materiału szkolnego oraz nadrobienia zaległości z matematyki oraz jęz. angielskiego.

Oferujemy

  Termin:

długoterminowa

  Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 160 (Wrzeszcz Górny)

  Organizator:

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
mopr.gda.pl

Więcej ofert tej organizacji >

  Jak możesz się zgłosić:

APLIKUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ